• אודות UCL

אודות UCL

הקבוצה מורכבת ממספר חברות טכנולוגיות מתחומים שונים וע"י כך מאפשרת ללקוחותיה לקדם את עסקיהם באמצעות מגוון רחב של פתרונות ומוצרים טכנולגיים.

חוזקה נוספת מתאפשרת באמצעות מערך גיוס מקצועי ומיומן, אשר באמצעותו אנו יכולים להעמיד את אנשי המקצוע המתאימים ביותר לצרכיי הלקוח ביישום והטמעת הפתרונות והמוצרים השונים.

על פי תפיסתנו, הלקוח הינו המרכז והתכלית לפעילותה של הקבוצה ועל כן אנו מאמינים כי שירות איכותי ומקצועי על בסיס שותפות אסטרטגית ארוכת טווח המבוססת על פתיחות והוגנות מאפשרת התפתחות משותפת.

אנו מאמינים כי הצלחת החברה מתבססת על כח אדם מקצועי בעל יוזמה אחריות והגינות.
אנו פועלים מול הלקוחות הגדולים בשוק הישראלי ומבינים כי זה לא מובן מאליו להיות ספק טכנולוגיות ומוצרים ללקוחות הגדולים ועל כן אנו משקיעים מאמצים לאתר את המוצר והפתרון המתאים ללקוח.

העובדים נכס צאן ברזל 

אנו מאמינים במקצועונות ומעודדים את העובדים שלנו ללמוד להתקדם ולהצליח כי ההצלחה של העובדים היא ההצלחה שלנו, מנגנוני הגיוס שלנו מסתמכים בעיקר על חבר מביא חבר, דבר המעיד על שביעות רצון העובדים ועל תחושת השייכות לחברה.
התמיכה במעבר עובדים בין פרויקטים לקוחות ומשימות הינה ערך חשוב ואנו עושים כל מאמץ להגיע לפתרון מייטבי בכפוף לשאיפות העובד ודרישות הלקוח.
אנו מאמינים כי האנשים עושים את ההבדל יותר מאשר הטכנולוגיה ועל כן אנו מחוייבים כלפי עובדינו וכלפי לקחותינו להציב את האדם הנכון והמתאים ביותר למשימה תוך היכרות עם המשימה הלקוח והעובד.
עובדי החברה מקבלים תמיכה מקצועית הכשרות שוטפות והשתלמויות מקצועיות בהתאם להתמחות הטכנולוגית והעסקית.

שותפות עם לקוחות

אנו פועלים מול הלקוחות הגדולים בשוק הישראלי ומספקים פתרונות מחשוב כ"א איכתי בהתבסס על טכנולוגיות ומוצרים מוכחים מהארץ ומהעולם.
הבנת צרכי הלקוח והתאמת הפתרון הנכון במחיר הנכון הם מראש מעינינו.
אנו מבינים כי בעולם תחרותי יש להשתפר ולהשתכלל יותר ויותר ועל כן אנו עמלים יום יום למצוא פתרונות וטכנולוגיות אשר יסייעו ללקוחותנו לעמוד ביעדיהם העסקיים.
הגינות שקיפות ואנשי מקצוע מיומנים אשר נבחרים בקפידה באמצעות מערך גיוס מיומן  הם בין הגורמים לכך שהלקוחות שלנו הולכים איתנו לטווח הארוך.
מנהלים בחברות  הקבוצה ובעלי התפקידים בה, ותיקים בשוק הישראלי דבר המאפשר לקבוצה להנות מקשרים עמוקים עם מקבלי החלטות בארגונים רבים. 

 

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-ucl-group
SELECTED
סלקטד אתריםהלוואה באישור מיידי